Яндекс.Метрика

Банер

Банери - один з найбільш поширених інструментів зовнішньої реклами. Тому друк банерів - необхідна послуга для тих, хто хоче бути у всіх на виду.
Банер - це спеціальне тканинне полотно інформаційного або рекламного змісту. Розміщуються на стінах будинків, мостах, парканах, трибунах, тимчасових конструкціях. За умови грамотного дизайну і правильного місця розташування подібна продукція допомагає вам без проблем заявити про свою компанію.
Щоб оформити замовлення рекламних банерів, необхідно розуміти, про яких матеріалах і способах друку йтиметься.
Друк рекламних банерів зазвичай відбувається на спеціальній банерній тканині - матеріалі, що складається з армуючої сітки і 2-х шарів ПВХ. Серед її переваг слід відзначити:
- високу міцність;
- стійкість до перепадів температур;
- високу адгезію фарби;
- низьку горючість.
 
Залежно від специфіки розміщення і вирішуваних завдань, ми пропонуємо наступні варіанти банерів:
Літой - класичний варіант, з одностороннім друком. Вішається на стіну, троси або спеціальну конструкцію і призначений для вулиці.
Ламінований - класичний варіант, з одностороннім друком. Вішається на стіну або спеціальну конструкцію і призначений для вулиці.
Mesh - спеціальна сітка, яку використовують для банерів великих розмірів, щоб знизити парусність і вага продукції.
 
Кріпляться подібні вироби за допомогою люверсів, скоб, гаків або троса. Який з варіантів вибрати, залежить від підстави, на якому банер буде висіти.
Потрібно розуміти, що друк рекламних банерів - процес складний, і правильна підготовка макету грає тут величезну роль. Коли в друкарні вам говорять, скільки коштує замовити банер, ціна ця з самого початку не включає в себе доопрацювання дизайнера.
 
Технічні вимоги до макету:
  1. Макет повинен бути підготовлений в колірній моделі CMYK.
  2. Adobe PhotoShop (PSD, EPS, TIFF - допустима компресія LZW), CorelDRAW! - CDR, EPS. Файли, підготовлені в програмі CorelDRAW !, приймаються в роботу, як файли, що вимагають доопрацювання.
Працює на OpenCart
RADIUS-STEND.COM.UA © 2020