Яндекс.Метрика

Доставка

 

Мінімальна сума замовлення 70 грн. При замовленні від 1000 грн. до 5000 грн. надається знижка від 1 до 5% від вартості замовлення, від 5000 грн. до 20000 грн. від 5 до 10% від вартості замовлення.

Доставка при замовленні понад 300грн. здійснюється - БЕЗКОШТОВНО

Доставка по Харкову.
Доставка по Харкову - 15грн. Доставка кур'єром, на умовах 50% передоплати замовлення.

Доставка по Україні.
Доставка всіх товарів по Україні платна, оплачується окремо за тарифами кур'єрської компанії після доставки.
Замовлення відправляється в перебігу 1-2-х днів з моменту оформлення замовлення, виключаючи вихідні та святкові дні. Доставка займає від 1 до 2 робочих днів, в залежності від міста призначення.
Доставка кур'єрською службою, тільки на умовах 50% передоплати. Для цього необхідно зателефонувати або оформити покупку на сайті і оплатити її будь-яким зручним способом.

Оплата товару.
Безготівкова форма оплати (виготовлення стенду, вивіски, таблички починається після надходження 100% оплати).
Оплата на карту ПриватБанку (виготовлення стенду, вивіски, таблички починається після надходження 50% оплати, відправка після 100% оплати).
Оплата через WebMoney (виготовлення стенду, вивіски, таблички починається після надходження 50% оплати, відправка після 100% оплати).
Оплата кур'єрської службі при отриманні товару (для цього необхідно зателефонувати і оформити замовлення).
* При оплаті на картку ПриватБанку або через WebMoney (оплата через WebMoney тимчасово недоступний проходить тестування) комісію за переказ оплачує сайт, ви оплачуєте тільки сам замовлення. При оплаті після отримання в кур'єрської компанії комісія складе 10-20% від вартості товару, при безготівковій оплаті комісія складе 20-30% від вартості товару.
Кур'єрські служби:

"Нова Пошта" - доставка і страховка відповідно до тарифів. Доставка товару оплачується клієнтом перевізнику за фактом отримання товару.
"Автолюкс" - доставка і страховка відповідно до тарифів. Доставка товару оплачується клієнтом перевізнику за фактом отримання товару.
"Гюнсел" - доставка і страховка відповідно до тарифів. Доставка товару оплачується клієнтом перевізнику за фактом отримання товару.
"ІнТайм" - доставка і страховка відповідно до тарифів. Доставка товару оплачується клієнтом перевізнику за фактом отримання товару.

Працює на OpenCart
RADIUS-STEND.COM.UA © 2020