Яндекс.Метрика

Оформлення табличок, вивісок, стендів

Оформлення табличок, вивісок, стендів

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕКЛАМИ І ОФОРМЛЕННЯ

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
КИШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДА
КІШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДА - призначений для стендів з інформацією. А5 формат  арт. 0301 ВИДИ КОМПЛЕКТАЦІЇ: * ОРГСКЛО Кішеня для стенду: - оргскло-1,5 (товщина 1,5 мм) з спіненим двостороннім скотчем (товщина 1 мм) * ПЛАСТИК Кішеня для стенду: - пластик-0, 3 (прозорий пластик тов..
21 Грн.
Податок на обмін: 21 Грн.
КИШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДА
КИШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДА - призначений для стендів з інформацією. А6 формат  арт. 0302 ВИДИ КОМПЛЕКТАЦІЇ: * ОРГСКЛО Кішеня для стенду: - оргскло-1,5 (товщина 1,5 мм) з спіненим двостороннім скотчем (товщина 1 мм) * ПЛАСТИК Кішеня для стенду: - пластик-0, 3 (прозорий пластик тов..
11 Грн.
Податок на обмін: 11 Грн.
КИШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДА
КИШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДА - призначений для стендів з інформацією. А3 формат  арт. 0303 ВИДИ КОМПЛЕКТАЦІЇ: * ОРГСКЛО Кишеня для стенду: - оргскло-1,5 (товщина 1,5 мм) з спіненим двостороннім скотчем (товщина 1 мм) * ПЛАСТИК Кишеня для стенду: - пластик-0, 3 (прозорий пласти..
78 Грн.
Податок на обмін: 78 Грн.
КИШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДУ
КИШЕНЯ ДЛЯ СТЕНДУ - призначений для стендів з інформацією. А4 формат  арт. 0300 ВИДИ КОМПЛЕКТАЦІЇ: * ОРГСКЛО Кишеня для стенду: - оргскло-1,5 (товщина 1,5 мм) з спіненим двостороннім скотчем (товщина 1 мм) * ПЛАСТИК Кишеня для стенду: - пластик-0, 3 (прозорий пласти..
41 Грн.
Податок на обмін: 41 Грн.
плівка фірми ORACAL
М'яка, еластична поліхлорвінілова самоклеящаяся плівка з глянцевою і матовою поверхнею, призначена для графічного оформлення та дизайну методом липкої аплікації при виготовленні внутрішньої і зовнішньої реклами, стендів, рекламних стійок, вивісок, табличок і т.д. Плівка Oracal (Оракал) 641 випуск..
58 Грн.
Податок на обмін: 0 Грн.
Працює на OpenCart
RADIUS-STEND.COM.UA © 2022